Property 50679 photo 1
Property 50679 photo 2
Property 50679 photo 3
Property 50679 photo 4
Property 50679 photo 5
Property 50679 photo 6
Property 50679 photo 7
Property 50679 photo 8
Property 50679 photo 9
Property 50679 photo 10
Property 50679 photo 11
Property 50679 photo 12
Property 50679 photo 13
Property 50679 photo 14
Property 50679 photo 15
Property 50679 photo 16
Property 50679 photo 17

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1960
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 900 m
  • فاصله از فرودگاه: 11 km

خدمات

  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 94 متر مربع در حومه تسالونیکی. خانه 2 اتاق خواب, 2 اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام. خانه دارای طراحی داخلی {همچنین شومینه, باغ, سیستم گرمایشی, انبار.

حومه تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
240 000 € 888 €/m²
  • کد شی 10768
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 4
فروش
180 000 € 2857 €/m²
  • کد شی 26470
  • مربع متر 63 m²
  • فاصله تا دریا 2900 m

اشتراک خبرنامه