درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 30000 m² در کرت
یونان
کرت
استان Lasithi
ایراپترا
240 000 €
8 €/m²
کد شی
51038
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
30000 m²
منطقه
کرت
Location
کرت () | ایراپترا (استان Lasithi)
Details
فاصله از دریا:
3000 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
2 km
فاصله از فرودگاه:
68 km
توضیحات
برای فروش زمین 30000 متر مربع در کرت. ر محوطه: برق کشی. این ملک دارای چشمانداز زیبا رو به دریا.
کرت
Location
حقایق مشابه
فروش
200 000 €
48 €/m²
زمین 4150 m² کرت
کرت
کد شی
46846
مربع متر
4150 m²
فاصله تا دریا
10 m
فروش
320 000 €
508 €/m²
زمین 629 m² کرت
کرت
کد شی
61232
مربع متر
629 m²
فاصله تا دریا
40 m
فروش
200 000 €
192 000 €
214 €/m²
زمین 896 m² کرت
کرت
کد شی
45892
مربع متر
896 m²
فاصله تا دریا
750 m
فروش
259 000 €
984 €/m²
زمین 263 m² کرت
کرت
کد شی
65353
مربع متر
263 m²
فاصله تا دریا
1300 m
فروش
267 000 €
356 €/m²
زمین 750 m² کرت
کرت
کد شی
50514
مربع متر
750 m²
فاصله تا دریا
450 m
فروش
250 000 €
1250 €/m²
زمین 200 m² کرت
کرت
کد شی
57759
مربع متر
200 m²
فاصله تا دریا
20 m
فروش
210 000 €
161 €/m²
زمین 1300 m² کرت
کرت
کد شی
42952
مربع متر
1300 m²
فاصله تا دریا
700 m
فروش
269 000 €
371 €/m²
زمین 725 m² کرت
کرت
کد شی
39778
مربع متر
725 m²
فاصله تا دریا
350 m
فروش
309 000 €
147 €/m²
زمین 2100 m² کرت
کرت
کد شی
56430
مربع متر
2100 m²
فاصله تا دریا
350 m
فروش
320 000 €
300 000 €
10 €/m²
زمین 28576 m² کرت
کرت
کد شی
46861
مربع متر
28576 m²
فاصله تا دریا
4000 m
Eirini Xypaki
+30 6995322064
crete@grekodom.gr
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1