210 000 €
161 €/m²
Property 42952 photo 1
Property 42952 photo 2
Property 42952 photo 3
Property 42952 photo 4
Property 42952 photo 5

Details

  • Floor area ratio: 0,6
  • فاصله از دریا: 700 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 0,5 km
  • فاصله از فرودگاه: 29 km

توضیحات

برای فروش زمین 1300 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 780 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
200 000 € 22 €/m²
  • کد شی 44018
  • مربع متر 8923 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • کد شی 46745
  • مربع متر 27000 m²
  • فاصله تا دریا 13600 m
فروش
200 000 € 35 €/m²
  • کد شی 51006
  • مربع متر 5600 m²
  • فاصله تا دریا 480 m
فروش
180 000 € 85 €/m²
  • کد شی 47000
  • مربع متر 2100 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
Recommended فروش
179 000 € 60 €/m²
  • کد شی 63493
  • مربع متر 2950 m²
  • فاصله تا دریا 3300 m
فروش
250 000 € 113 €/m²
  • کد شی 38078
  • مربع متر 2194 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
170 000 € 160 000 € 27 €/m²
  • کد شی 38127
  • مربع متر 5900 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 46788
  • مربع متر 1451 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
300 000 € 111 €/m²
  • کد شی 38520
  • مربع متر 2700 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
240 000 € 8 €/m²
  • کد شی 51038
  • مربع متر 30000 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m

اشتراک خبرنامه