فروش - زمین 272 m² در لارناکا

یونان قبرس لارناکا
120 000 €
441 €/m²
Property 51634 photo 1
Property 51634 photo 2
Property 51634 photo 3
  • کد شی 51634
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 272 m²
  • منطقه لارناکا
  • Location لارناکا (قبرس)

Details

توضیحات

برای فروش زمین 272 متر مربع در لارناکا.

لارناکا

Location

حقایق مشابه

فروش
155 800 € 20 €/m²
  • کد شی 25719
  • مربع متر 7693 m²
  • فاصله تا دریا 7300 m
فروش
98 000 € 6 €/m²
  • کد شی 51673
  • مربع متر 14995 m²
فروش
105 000 € 3 €/m²
  • کد شی 55917
  • مربع متر 30848 m²
فروش
115 000 € 6 €/m²
  • کد شی 56490
  • مربع متر 17457 m²
فروش
110 000 € 2 €/m²
  • کد شی 57440
  • مربع متر 38797 m²
فروش
100 000 € 2 €/m²
  • کد شی 57626
  • مربع متر 39064 m²
فروش
105 000 € 15 €/m²
  • کد شی 58031
  • مربع متر 6680 m²
فروش
110 000 € 15 €/m²
  • کد شی 58033
  • مربع متر 7024 m²
فروش
99 750 € 159 €/m²
  • کد شی 58789
  • مربع متر 626 m²
فروش
100 500 € 14 €/m²
  • کد شی 65591
  • مربع متر 6705 m²

اشتراک خبرنامه