فروخته
Property 51980 photo 1
Property 51980 photo 2
Property 51980 photo 3
Property 51980 photo 4
Property 51980 photo 5
Property 51980 photo 6
Property 51980 photo 7
Property 51980 photo 8
Property 51980 photo 9
Property 51980 photo 10

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 3
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 80 m
  • فاصله از فرودگاه: 12 km

خدمات

  • آسانسور
  • Access
  • Access for people with special needs
  • دو جداره
  • راه پله داخلی

توضیحات

برای فروش 106 دوبلکس متر مربع با مساحت در تسالونیکی 2 دوبلکس طبقه واقع شده است.طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 3 شامل یک اتاق خوابه, دوش. دوبلکس دارای طراحی داخلی {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, آسانسور, سیستم گرمایشی.

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 60825
  • مربع متر 181 m²
  • Rooms 5
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 60832
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 4
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 60833
  • مربع متر 179 m²
  • Rooms 4
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 60834
  • مربع متر 158 m²
  • Rooms 4
فروش
640 000 € 3764 €/m²
  • کد شی 61649
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 5
فروش
210 000 € 1166 €/m²
  • کد شی 61737
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 5
فروش
185 000 € 2176 €/m²
  • کد شی 62260
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
355 000 € 2320 €/m²
  • کد شی 62358
  • مربع متر 153 m²
  • Rooms 5
فروش
135 000 € 2700 €/m²
  • کد شی 63135
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2
فروش
660 000 € 2869 €/m²
  • کد شی 63138
  • مربع متر 230 m²
  • فاصله تا دریا 2700 m

اشتراک خبرنامه