فروخته
280 000 € 265 000 €
2819 €/m²
Property 52020 photo 1
Property 52020 photo 2
Property 52020 photo 3
Property 52020 photo 4
Property 52020 photo 5
Property 52020 photo 6
Property 52020 photo 7
Property 52020 photo 8
Property 52020 photo 9
Property 52020 photo 10
Property 52020 photo 11
Property 52020 photo 12
Property 52020 photo 13
Property 52020 photo 14
Property 52020 photo 15
Property 52020 photo 16

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2023
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • Energy Class: انتظار می رود گواهی عملکرد انرژی (EPC)
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 80 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 20 km
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 94 متر مربع در کرت. خانه واقع در 3 طبقه. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, دوش. طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, باغ, سیستم گرمایشی.

کرت

ویژگی ها است که محفوظ!

Location

حقایق مشابه

فروش
240 000 € 2823 €/m²
  • کد شی 33752
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
353 500 € 310 000 € 2818 €/m²
  • کد شی 50242
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
342 000 € 2478 €/m²
  • کد شی 57226
  • مربع متر 138 m²
  • Rooms 5
Recommended فروش
399 000 € 1882 €/m²
  • کد شی 58339
  • مربع متر 212 m²
  • Rooms 5
فروش
320 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 62321
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
290 000 € 5471 €/m²
  • کد شی 64535
  • مربع متر 53 m²
  • Rooms 1
فروش
320 000 € 3047 €/m²
  • کد شی 64567
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 1
فروش
295 000 € 270 000 € 2842 €/m²
  • کد شی 64807
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 2
فروش
290 000 € 267 000 € 2810 €/m²
  • کد شی 64809
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 2
فروش
360 000 € 320 000 € 2601 €/m²
  • کد شی 65570
  • مربع متر 123 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه