فروش - اپارتمان 67 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز
168 000 €
2507 €/m²
Property 52296 photo 1
Property 52296 photo 2
Property 52296 photo 3
Property 52296 photo 4
Property 52296 photo 5
Property 52296 photo 6
Property 52296 photo 7
Property 52296 photo 8
Property 52296 photo 9
Property 52296 photo 10
Property 52296 photo 11
Property 52296 photo 12
Property 52296 photo 13
Property 52296 photo 14
Property 52296 photo 15
  • کد شی 52296
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 67 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتن - مرکز (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • سال ساخت: 1980
  • تعداد اتاق ها: 3
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 67 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
175 000 € 3804 €/m²
  • کد شی 34846
  • مربع متر 46 m²
  • Rooms 2
فروش
150 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 34854
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3
فروش
205 000 € 1952 €/m²
  • کد شی 34858
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
155 000 € 2214 €/m²
  • کد شی 34859
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
140 000 € 2258 €/m²
  • کد شی 35583
  • مربع متر 62 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 3012 €/m²
  • کد شی 35804
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 35828
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
195 000 € 2785 €/m²
  • کد شی 35829
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 2
فروش
180 000 € 1800 €/m²
  • کد شی 35874
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
200 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 35879
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه