فروش - ویلا 500 m² در پافوس

یونان قبرس پافوس
4 000 000 €
8000 €/m²
Property 52521 photo 1
Property 52521 photo 2
Property 52521 photo 3
Property 52521 photo 4
Property 52521 photo 5
Property 52521 photo 6
Property 52521 photo 7
Property 52521 photo 8
Property 52521 photo 9
Property 52521 photo 10
Property 52521 photo 11
Property 52521 photo 12
Property 52521 photo 13
  • کد شی 52521
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 500 m²
  • مساحت زمین 18601 m²
  • منطقه پافوس
  • Location پافوس (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 7

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • تعداد اتاق ها: 7
  • فاصله از دریا: 500 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 500 متر مربع در پافوس. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ.

پافوس

Location

حقایق مشابه

فروش
3 450 000 € 4323 €/m²
  • کد شی 19434
  • مربع متر 798 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
3 450 000 € 4186 €/m²
  • کد شی 19439
  • مربع متر 824 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
Recommended فروش
3 999 000 € 2 850 000 € 9500 €/m²
  • کد شی 26924
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 5 m
فروش
3 600 000 € 3 000 000 € 10000 €/m²
  • کد شی 29336
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
5 600 000 € 9333 €/m²
  • کد شی 45707
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
3 295 000 € 8833 €/m²
  • کد شی 49254
  • مربع متر 373 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
4 000 000 € 8000 €/m²
  • کد شی 52521
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 7

اشتراک خبرنامه