2 100 000 €
6087 €/m²
Property 5292 photo 1
Property 5292 photo 2
Property 5292 photo 3
Property 5292 photo 4
Property 5292 photo 5
Property 5292 photo 6
Property 5292 photo 7
Property 5292 photo 8
Property 5292 photo 9
Property 5292 photo 10
Property 5292 photo 11
Property 5292 photo 12
Property 5292 photo 13
Property 5292 photo 14
Property 5292 photo 15
Property 5292 photo 16
Property 5292 photo 17
Property 5292 photo 18

Details

  • تعداد اتاق ها: 5
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 345 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, 2 اتاق نشیمن, آشپزخانه , 3 حمام, 2 توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به جنگل.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, سیستم گرمایشی.

این آپارتمان در مرکز آتن، در منطقه کولوناکی واقع شده است. موقعیت مکانی بسیار خوب است، نزدیک به پارک ملی و موزه ها.

اتاق ها دارای کمد لباس هستند و همچنین 2 اتاق تاسیسات وجود دارد.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه