فروش - اپارتمان 82 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز گالاتسی
247 000 €
3012 €/m²
Property 53235 photo 1

Details

  • سال ساخت: 2011
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 82 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین پارکینگ اختصاصی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
315 000 € 7000 €/m²
  • کد شی 64942
  • مربع متر 45 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 2363 €/m²
  • کد شی 64961
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4
فروش
340 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 65001
  • مربع متر 102 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 2700 €/m²
  • کد شی 65007
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 4307 €/m²
  • کد شی 65009
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 65010
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 65031
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 4
فروش
220 000 € 3283 €/m²
  • کد شی 65034
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 4268 €/m²
  • کد شی 65048
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
275 000 € 3437 €/m²
  • کد شی 65069
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه