فروش - اپارتمان 82 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز گالاتسی
250 000 €
3049 €/m²
Property 53244 photo 1
Property 53244 photo 2
Property 53244 photo 3
Property 53244 photo 4
Property 53244 photo 5
Property 53244 photo 6
Property 53244 photo 7
Property 53244 photo 8

Details

  • سال ساخت: 2011
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 82 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طراحی داخلی ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
320 000 € 3200 €/m²
  • کد شی 10967
  • مربع متر 100 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
360 000 € 3000 €/m²
  • کد شی 12056
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
365 000 € 4147 €/m²
  • کد شی 12804
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
273 000 € 2149 €/m²
  • کد شی 12810
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 6
فروش
315 000 € 3150 €/m²
  • کد شی 15142
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
270 000 € 3375 €/m²
  • کد شی 20421
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 3888 €/m²
  • کد شی 22550
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 4
فروش
205 000 € 1952 €/m²
  • کد شی 34858
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
290 000 € 3118 €/m²
  • کد شی 35167
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه