3 200 000 €
7882 €/m²
Property 54602 photo 1
Property 54602 photo 2
Property 54602 photo 3
Property 54602 photo 4
Property 54602 photo 5
Property 54602 photo 6
Property 54602 photo 7
Property 54602 photo 8
Property 54602 photo 9
Property 54602 photo 10
Property 54602 photo 11
Property 54602 photo 12
Property 54602 photo 13
Property 54602 photo 14
Property 54602 photo 15
Property 54602 photo 16
Property 54602 photo 17
Property 54602 photo 18
Property 54602 photo 19
Property 54602 photo 20
Property 54602 photo 21
Property 54602 photo 22
Property 54602 photo 23
Property 54602 photo 24
  • کد شی 54602
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 406 m²
  • مساحت زمین 4300 m²
  • منطقه کرت
  • Location (واموس) | استان چانیا (کرت)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • سال ساخت: 2021
  • تعداد اتاق ها: 2
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 2 km
  • فاصله از فرودگاه: 36,5 km

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 406 متر مربع در کرت. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
2 986 000 € 2 500 000 € 5555 €/m²
  • کد شی 49030
  • مربع متر 450 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
2 666 000 € 2 500 000 € 3639 €/m²
  • کد شی 49848
  • مربع متر 687 m²
  • Rooms 7
فروش
2 700 000 € 6428 €/m²
  • کد شی 50284
  • مربع متر 420 m²
  • Rooms 7
فروش
3 400 000 € 5666 €/m²
  • کد شی 51148
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 2300 m
فروش
4 000 000 € 9090 €/m²
  • کد شی 51440
  • مربع متر 440 m²
  • Rooms 7
فروش
3 200 000 € 7881 €/m²
  • کد شی 54602
  • مربع متر 406 m²
  • Rooms 2
فروش
3 000 000 € 7915 €/m²
  • کد شی 56466
  • مربع متر 379 m²
  • فاصله تا دریا 37 m
فروش
3 500 000 € 7000 €/m²
  • کد شی 58324
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 4
فروش
3 197 000 € 10800 €/m²
  • کد شی 58511
  • مربع متر 296 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
4 198 000 € 13159 €/m²
  • کد شی 58524
  • مربع متر 319 m²
  • فاصله تا دریا 400 m

اشتراک خبرنامه