800 000 €
1600 €/m²
Property 54626 photo 1
Property 54626 photo 2
Property 54626 photo 3
Property 54626 photo 4
Property 54626 photo 5

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2000
  • تعداد اتاق ها: 6
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 4400 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش مساحت ساختمان 500 متر مربع در آتن. ساختمان در 4 طبقه طبقه همکف يتكون من غرفة تخزين. طبقه 1 يتكون من 2 غرف نوم, حمام واحد. طبقه 2 يتكون من 2 غرف نوم, حمام واحد. طبقه 3 يتكون من 2 غرف نوم, حمام واحد. ساختمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
960 000 € 2051 €/m²
  • کد شی 47328
  • مربع متر 468 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
890 000 € 1207 €/m²
  • کد شی 20539
  • مربع متر 737 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
960 000 € 1399 €/m²
  • کد شی 60875
  • مربع متر 686 m²
  • فاصله تا دریا 560 m
فروش
950 000 € 1900 €/m²
  • کد شی 34841
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
1 170 000 € 1700 €/m²
  • کد شی 38779
  • مربع متر 688 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
850 000 € 1049 €/m²
  • کد شی 44408
  • مربع متر 810 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
980 000 € 1093 €/m²
  • کد شی 60917
  • مربع متر 896 m²
  • فاصله تا دریا 8500 m
فروش
750 000 € 1271 €/m²
  • کد شی 38100
  • مربع متر 590 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m

اشتراک خبرنامه