180 000 €
1915 €/m²
Property 54756 photo 1
Property 54756 photo 2
Property 54756 photo 3

Details

  • سال ساخت: 2007
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 9000 m
  • فاصله از فرودگاه: 36 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 94 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین پارکینگ اختصاصی, آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
250 000 € 3571 €/m²
  • کد شی 59439
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 5681 €/m²
  • کد شی 59452
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 4
فروش
260 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 59610
  • مربع متر 52 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 3787 €/m²
  • کد شی 59804
  • مربع متر 66 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 3513 €/m²
  • کد شی 59922
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 3
فروش
147 000 € 3266 €/m²
  • کد شی 60030
  • مربع متر 45 m²
  • Rooms 2
فروش
180 000 € 2337 €/m²
  • کد شی 60136
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
265 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 60141
  • مربع متر 53 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 6944 €/m²
  • کد شی 60142
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 5306 €/m²
  • کد شی 60145
  • مربع متر 49 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه