فروش - ساختمان 200 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال فیلوتی
480 000 €
2400 €/m²
Property 55876 photo 1
Property 55876 photo 2
Property 55876 photo 3
Property 55876 photo 4
Property 55876 photo 5
Property 55876 photo 6
Property 55876 photo 7
Property 55876 photo 8
Property 55876 photo 9
Property 55876 photo 10
Property 55876 photo 11
Property 55876 photo 12
Property 55876 photo 13
Property 55876 photo 14
Property 55876 photo 15
Property 55876 photo 16
Property 55876 photo 17
Property 55876 photo 18
Property 55876 photo 19
Property 55876 photo 20
Property 55876 photo 21
Property 55876 photo 22

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1975
  • سال نوسازی: 2023
  • تعداد اتاق ها: 7
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 9300 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش مساحت ساختمان 200 متر مربع در آتن. ساختمان در 3 طبقه طبقه همکف يتكون من غرفة نوم واحدة, غرفة المعيشة مع مطبخ, حمام واحد, غرفة تخزين. طبقه 1 يتكون من 3 غرف نوم, غرفة الجلوس, آغرفة مطبخ واحد , حمام واحد. طبقه 2 يتكون من غرفة نوم واحدة. ساختمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باغ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
420 000 € 1750 €/m²
  • کد شی 10789
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
680 000 € 1283 €/m²
  • کد شی 58993
  • مربع متر 530 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
595 000 € 1116 €/m²
  • کد شی 42510
  • مربع متر 533 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
650 000 € 1000 €/m²
  • کد شی 47810
  • مربع متر 650 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
395 000 € 533 €/m²
  • کد شی 37481
  • مربع متر 740 m²
  • فاصله تا دریا 20000 m
فروش
650 000 € 1166 €/m²
  • کد شی 37660
  • مربع متر 557 m²
  • فاصله تا دریا 8300 m
فروش
480 000 € 1200 €/m²
  • کد شی 34134
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
635 000 € 1154 €/m²
  • کد شی 36277
  • مربع متر 550 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m

اشتراک خبرنامه