فروخته

فروش - ویلا 500 m² در آتیکا

یونان آتیکا بقیه آتیکا
بنا به درخواست
Property 562 photo 1
Property 562 photo 2
Property 562 photo 3
Property 562 photo 4
Property 562 photo 5
Property 562 photo 6
Property 562 photo 7
Property 562 photo 8
Property 562 photo 9
Property 562 photo 10
Property 562 photo 11
Property 562 photo 12
Property 562 photo 13
Property 562 photo 14
Property 562 photo 15
Property 562 photo 16
Property 562 photo 17
Property 562 photo 18
Property 562 photo 19
  • کد شی 562
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 500 m²
  • مساحت زمین 7000 m²
  • منطقه آتیکا
  • Location بقیه آتیکا (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 5

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2002
  • تعداد اتاق ها: 5
  • فاصله از دریا: 2500 m
  • فاصله از فرودگاه: 19 km

خدمات

  • پارکینگ
  • رو به دریا
  • استخر
  • آسانسور
  • شومینه

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 500 متر مربع در آتیکا. ویلا دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, شومینه, استخر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

فروش
950 000 € 690 000 € 1500 €/m²
  • کد شی 31688
  • مربع متر 460 m²
  • Rooms 9
فروش
3 000 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 34875
  • مربع متر 600 m²
فروش
1 300 000 € 2888 €/m²
  • کد شی 35090
  • مربع متر 450 m²
  • Rooms 5
فروش
1 500 000 € 5555 €/m²
  • کد شی 36126
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 6
فروش
1 500 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 36662
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 8
فروش
2 500 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 36818
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 7
فروش
1 600 000 € 5333 €/m²
  • کد شی 40429
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 5
فروش
3 850 000 € 5133 €/m²
  • کد شی 41218
  • مربع متر 750 m²
  • Rooms 10
فروش
2 100 000 € 13125 €/m²
  • کد شی 41219
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه