فروش - اپارتمان 83 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب کالیته
342 000 €
4120 €/m²
Property 56252 photo 1
Property 56252 photo 2
Property 56252 photo 3
Property 56252 photo 4
Property 56252 photo 5

Details

  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 2800 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 83 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
290 000 € 3118 €/m²
  • کد شی 35167
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 3
فروش
285 000 € 2567 €/m²
  • کد شی 48546
  • مربع متر 111 m²
  • Rooms 3
فروش
290 000 € 3670 €/m²
  • کد شی 59803
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
285 000 € 5181 €/m²
  • کد شی 62178
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 3
فروش
285 000 € 5181 €/m²
  • کد شی 62422
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
290 000 € 3625 €/m²
  • کد شی 62867
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
290 000 € 3918 €/m²
  • کد شی 63032
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 3
فروش
285 000 € 4014 €/m²
  • کد شی 65118
  • مربع متر 71 m²
  • Rooms 3
فروش
285 000 € 9500 €/m²
  • کد شی 65482
  • مربع متر 30 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه