فروخته

فروش - ویلا 1100 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز
بنا به درخواست
Property 564 photo 1
Property 564 photo 2
Property 564 photo 3
Property 564 photo 4
Property 564 photo 5
Property 564 photo 6
Property 564 photo 7
Property 564 photo 8
Property 564 photo 9
Property 564 photo 10
Property 564 photo 11
  • کد شی 564
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 1100 m²
  • مساحت زمین 1170 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتن - مرکز (آتیکا)

Details

  • تعداد طبقات: 4
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 22 km

خدمات

  • پارکینگ
  • رو به دریا
  • استخر
  • آسانسور
  • شومینه

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 1100 متر مربع در آتن. ویلا دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, شومینه, استخر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
12 500 000 € 33783 €/m²
  • کد شی 13088
  • مربع متر 370 m²
  • Rooms 11
فروش
8 600 000 € 6 500 000 € 5416 €/m²
  • کد شی 13284
  • مربع متر 1200 m²
  • Rooms 11
فروش
1 100 000 € 900 000 € 2142 €/m²
  • کد شی 13670
  • مربع متر 420 m²
  • Rooms 8
فروش
1 350 000 € 2934 €/m²
  • کد شی 14427
  • مربع متر 460 m²
  • Rooms 4
فروش
3 200 000 € 2285 €/m²
  • کد شی 14568
  • مربع متر 1400 m²
  • Rooms 14
فروش
7 000 000 € 3684 €/m²
  • کد شی 18396
  • مربع متر 1900 m²
  • Rooms 10
فروش
1 250 000 € 2551 €/m²
  • کد شی 21724
  • مربع متر 490 m²
  • Rooms 7
فروش
3 500 000 € 7000 €/m²
  • کد شی 34015
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 6
فروش
3 675 000 € 3675 €/m²
  • کد شی 34772
  • مربع متر 1000 m²
  • Rooms 12
فروش
1 420 000 € 3107 €/m²
  • کد شی 37080
  • مربع متر 457 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه