فروش - اپارتمان 49 m² در لارناکا

یونان قبرس لارناکا لارناکا
162 000 €
3306 €/m²
Property 56429 photo 1

Details

  • تعداد اتاق ها: 1
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 200 m

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 49 متر مربع در لارناکا. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, حمام. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین پارکینگ اختصاصی, آسانسور.

لارناکا

Location

حقایق مشابه

فروش
182 400 € 4053 €/m²
  • کد شی 45657
  • مربع متر 45 m²
  • Rooms 2
فروش
216 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 45658
  • مربع متر 54 m²
  • Rooms 2
فروش
189 000 € 2362 €/m²
  • کد شی 46113
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 4
فروش
210 000 € 2164 €/m²
  • کد شی 46190
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
170 000 € 1683 €/m²
  • کد شی 47072
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 3
فروش
215 000 € 2287 €/m²
  • کد شی 48326
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 3
فروش
190 000 € 1900 €/m²
  • کد شی 52137
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
140 000 € 2413 €/m²
  • کد شی 52139
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 1
فروش
230 000 € 1949 €/m²
  • کد شی 52184
  • مربع متر 118 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
230 000 € 3484 €/m²
  • کد شی 55971
  • مربع متر 66 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه