فروش - زمین 5595 m² در حومه تسالونیکی

یونان تسالونیکی تسالونیکی - حومه ترمایکوس
بنا به درخواست
Property 56663 photo 1
Property 56663 photo 2
Property 56663 photo 3
Property 56663 photo 4
Property 56663 photo 5

Details

  • Floor area ratio: 0,68
  • فاصله از دریا: 2200 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 10 km

توضیحات

برای فروش زمین 5595 متر مربع در حومه تسالونیکی.بخشی از طرح شهری است. امکان ساخت وجود دارد 3804 متر مربع

حومه تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
45 000 € 43 000 € 16 €/m²
  • کد شی 14503
  • مربع متر 2650 m²
  • فاصله تا دریا 1700 m
فروش
230 000 € 382 €/m²
  • کد شی 19475
  • مربع متر 601 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
385 000 € 275 €/m²
  • کد شی 19479
  • مربع متر 1400 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
120 000 € 126 €/m²
  • کد شی 20100
  • مربع متر 949 m²
  • فاصله تا دریا 17000 m
فروش
1 300 000 € 216 €/m²
  • کد شی 20480
  • مربع متر 6000 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
1 000 000 € 750 000 € 59 €/m²
  • کد شی 21593
  • مربع متر 12646 m²
  • فاصله تا دریا 1760 m
فروش
550 000 € 38 €/m²
  • کد شی 21609
  • مربع متر 14400 m²
  • فاصله تا دریا 1350 m
فروش
800 000 € 100 €/m²
  • کد شی 21982
  • مربع متر 8000 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
300 000 € 100 €/m²
  • کد شی 22040
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 1800 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 22203
  • مربع متر 2474 m²
  • فاصله تا دریا 177 m

اشتراک خبرنامه