فروش - زمین 3025 m² در حومه تسالونیکی

یونان تسالونیکی تسالونیکی - حومه میکانیونا
610 000 €
201 €/m²
Property 57090 photo 1
Property 57090 photo 2
Property 57090 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,6
  • فاصله از دریا: 200 m
  • فاصله از فرودگاه: 21 km

توضیحات

برای فروش زمین 3025 متر مربع در حومه تسالونیکی.بخشی از طرح شهری است. امکان ساخت وجود دارد 1800 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.

حومه تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
500 000 € 52 €/m²
  • کد شی 42501
  • مربع متر 9500 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
500 000 € 79 €/m²
  • کد شی 42549
  • مربع متر 6300 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
650 000 € 108 €/m²
  • کد شی 44068
  • مربع متر 6000 m²
  • فاصله تا دریا 17000 m
فروش
850 000 € 170 €/m²
  • کد شی 49326
  • مربع متر 5000 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
850 000 € 1411 €/m²
  • کد شی 56773
  • مربع متر 602 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
495 000 € 374 €/m²
  • کد شی 56988
  • مربع متر 1321 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
610 000 € 201 €/m²
  • کد شی 57090
  • مربع متر 3025 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
690 000 € 667 €/m²
  • کد شی 57750
  • مربع متر 1033 m²
  • فاصله تا دریا 60 m
فروش
650 000 € 72 €/m²
  • کد شی 58074
  • مربع متر 9000 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
850 000 € 103 €/m²
  • کد شی 59690
  • مربع متر 8248 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m

اشتراک خبرنامه