683 000 €
5464 €/m²
Property 56731 photo 1
Property 56731 photo 2
Property 56731 photo 3
Property 56731 photo 4
Property 56731 photo 5
Property 56731 photo 6
Property 56731 photo 7
Property 56731 photo 8
Property 56731 photo 9
Property 56731 photo 10
Property 56731 photo 11
Property 56731 photo 12
Property 56731 photo 13

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 21 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 125 متر مربع در آتن. خانه واقع در 3 طبقه. طبقه 4 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 5 شامل 2 اتاق خواب, 2 حمام. طبقه 6 شامل دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.{همچنین شومینه, استخر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
825 000 € 6066 €/m²
  • کد شی 58923
  • مربع متر 136 m²
  • Rooms 4
فروش
945 000 € 870 000 € 4578 €/m²
  • کد شی 8404
  • مربع متر 190 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
550 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 65140
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
620 000 € 5123 €/m²
  • کد شی 64294
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 4
فروش
610 000 € 4621 €/m²
  • کد شی 63730
  • مربع متر 132 m²
  • فاصله تا دریا 3220 m
فروش
800 000 € 4907 €/m²
  • کد شی 65894
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 6
فروش
590 000 € 4469 €/m²
  • کد شی 58915
  • مربع متر 132 m²
  • Rooms 4
فروش
945 000 € 3258 €/m²
  • کد شی 38715
  • مربع متر 290 m²
  • Rooms 5
فروش
652 000 € 5525 €/m²
  • کد شی 57989
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه