825 000 €
6066 €/m²
Property 58923 photo 1
Property 58923 photo 2

Details

  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 500 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 136 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 8 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 9 شامل 2 اتاق خواب, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
680 000 € 4963 €/m²
  • کد شی 58917
  • مربع متر 137 m²
  • Rooms 5
فروش
680 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 65902
  • مربع متر 136 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 4907 €/m²
  • کد شی 65894
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 6
فروش
895 000 € 3729 €/m²
  • کد شی 14287
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
900 000 € 7692 €/m²
  • کد شی 63792
  • مربع متر 117 m²
  • Rooms 4
فروش
810 000 € 5062 €/m²
  • کد شی 64965
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
820 000 € 2837 €/m²
  • کد شی 51492
  • مربع متر 289 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m

اشتراک خبرنامه