فروش - اپارتمان 110 m² در آتن

یونان آتیکا حومه پیرئوس نیکایا
260 000 €
2364 €/m²
Property 56796 photo 1
Property 56796 photo 2
Property 56796 photo 3
Property 56796 photo 4
Property 56796 photo 5
Property 56796 photo 6
Property 56796 photo 7
Property 56796 photo 8
Property 56796 photo 9
Property 56796 photo 10
Property 56796 photo 11
Property 56796 photo 12
Property 56796 photo 13
Property 56796 photo 14
Property 56796 photo 15

Details

  • طبقه: طبقه 1
  • سال ساخت: 1984
  • سال نوسازی: 2020
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 2900 m
  • فاصله از فرودگاه: 44 km

خدمات

  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 110 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
385 000 € 5746 €/m²
  • کد شی 51489
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 2
فروش
248 000 € 2987 €/m²
  • کد شی 51568
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
295 000 € 1787 €/m²
  • کد شی 51778
  • مربع متر 165 m²
  • Rooms 4
فروش
275 000 € 5092 €/m²
  • کد شی 51849
  • مربع متر 54 m²
  • Rooms 2
فروش
225 000 € 3082 €/m²
  • کد شی 52255
  • مربع متر 73 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 3000 €/m²
  • کد شی 52279
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
335 000 € 4785 €/m²
  • کد شی 52421
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 4482 €/m²
  • کد شی 52456
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 3
فروش
275 000 € 3089 €/m²
  • کد شی 52946
  • مربع متر 89 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه