فروش - اپارتمان 101 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Palaio Faliro
380 000 €
3762 €/m²
Property 65793 photo 1
Property 65793 photo 2
Property 65793 photo 3
Property 65793 photo 4
Property 65793 photo 5
Property 65793 photo 6
Property 65793 photo 7
Property 65793 photo 8
Property 65793 photo 9
Property 65793 photo 10
Property 65793 photo 11
Property 65793 photo 12
Property 65793 photo 13
Property 65793 photo 14
Property 65793 photo 15
Property 65793 photo 16
Property 65793 photo 17

Details

  • سال ساخت: 1975
  • سال نوسازی: 2000
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 36 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 101 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح منطقه این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
315 000 € 2520 €/m²
  • کد شی 36888
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
305 000 € 2033 €/m²
  • کد شی 38066
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 1306 €/m²
  • کد شی 38084
  • مربع متر 245 m²
  • Rooms 3
فروش
370 000 € 3083 €/m²
  • کد شی 41734
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
470 000 € 2186 €/m²
  • کد شی 41871
  • مربع متر 215 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 6111 €/m²
  • کد شی 41930
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
450 000 € 4205 €/m²
  • کد شی 41938
  • مربع متر 107 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 2253 €/m²
  • کد شی 42667
  • مربع متر 142 m²
  • Rooms 5
فروش
305 000 € 3910 €/m²
  • کد شی 42738
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
460 000 € 3833 €/m²
  • کد شی 44105
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه