500 000 €
4032 €/m²
Property 56919 photo 1
Property 56919 photo 2
Property 56919 photo 3
Property 56919 photo 4
Property 56919 photo 5
Property 56919 photo 6
Property 56919 photo 7
Property 56919 photo 8
Property 56919 photo 9
Property 56919 photo 10
Property 56919 photo 11
Property 56919 photo 12
Property 56919 photo 13
Property 56919 photo 14
Property 56919 photo 15
Property 56919 photo 16
Property 56919 photo 17
Property 56919 photo 18
Property 56919 photo 19
  • کد شی 56919
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 124 m²
  • مساحت زمین 220 m²
  • منطقه کرت
  • Location (واموس) | استان چانیا (کرت)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • سال ساخت: 2002
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 0,5 km
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 124 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, حمام, دوش. طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, چمن, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
640 000 € 6400 €/m²
  • کد شی 56208
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
500 000 € 4032 €/m²
  • کد شی 56919
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 4
فروش
500 000 € 3496 €/m²
  • کد شی 56920
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 5
فروش
500 000 € 3496 €/m²
  • کد شی 56921
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 4
فروش
500 000 € 3496 €/m²
  • کد شی 56922
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 4
فروش
500 000 € 3496 €/m²
  • کد شی 56923
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 6
انحصاری فروش
579 000 € 4991 €/m²
  • کد شی 57728
  • مربع متر 116 m²
  • Rooms 3
Recommended فروش
475 000 € 5107 €/m²
  • کد شی 61594
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 3
Recommended فروش
425 000 € 4619 €/m²
  • کد شی 61595
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
Recommended فروش
425 000 € 4619 €/m²
  • کد شی 61596
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه