500 000 €
3497 €/m²
Property 56922 photo 1
Property 56922 photo 2
Property 56922 photo 3
Property 56922 photo 4
Property 56922 photo 5
Property 56922 photo 6
Property 56922 photo 7
Property 56922 photo 8
Property 56922 photo 9
Property 56922 photo 10
Property 56922 photo 11
Property 56922 photo 12
Property 56922 photo 13
  • کد شی 56922
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 143 m²
  • مساحت زمین 240 m²
  • منطقه کرت
  • Location (واموس) | استان چانیا (کرت)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2002
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 5 km
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 143 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, حمام, دوش. طبقه 2 شامل ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, چمن, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
411 300 € 320 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 50233
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
490 000 € 2197 €/m²
  • کد شی 54643
  • مربع متر 223 m²
  • Rooms 6
فروش
700 000 € 550 000 € 2750 €/m²
  • کد شی 54729
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 6
فروش
499 000 € 1996 €/m²
  • کد شی 55969
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 4
فروش
640 000 € 6400 €/m²
  • کد شی 56208
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
500 000 € 4032 €/m²
  • کد شی 56919
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 4
فروش
500 000 € 3496 €/m²
  • کد شی 56920
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 5
فروش
500 000 € 3496 €/m²
  • کد شی 56921
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 4
فروش
500 000 € 3496 €/m²
  • کد شی 56922
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 4
فروش
500 000 € 3496 €/m²
  • کد شی 56923
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه