500 000 €
3497 €/m²
Property 56921 photo 1
Property 56921 photo 2
Property 56921 photo 3
Property 56921 photo 4
Property 56921 photo 5
Property 56921 photo 6
Property 56921 photo 7
Property 56921 photo 8
Property 56921 photo 9
Property 56921 photo 10
Property 56921 photo 11
Property 56921 photo 12
  • کد شی 56921
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 143 m²
  • مساحت زمین 1315 m²
  • منطقه کرت
  • Location (واموس) | استان چانیا (کرت)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • سال ساخت: 2002
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 5 km
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 143 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, حمام, دوش. طبقه 2 شامل ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, چمن, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
736 000 € 5183 €/m²
  • کد شی 62221
  • مربع متر 142 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
Recommended فروش
599 000 € 4131 €/m²
  • کد شی 63916
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 3
فروش
495 000 € 2877 €/m²
  • کد شی 64164
  • مربع متر 172 m²
  • Rooms 6
Recommended فروش
449 000 € 4317 €/m²
  • کد شی 64708
  • مربع متر 104 m²
  • Rooms 3
انحصاری فروش
695 610 € 6381 €/m²
  • کد شی 64857
  • مربع متر 109 m²
  • Rooms 3
انحصاری فروش
658 440 € 6040 €/m²
  • کد شی 64858
  • مربع متر 109 m²
  • Rooms 3
فروش
630 000 € 2739 €/m²
  • کد شی 65284
  • مربع متر 230 m²
  • Rooms 4
فروش
747 000 € 4668 €/m²
  • کد شی 65409
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 3
فروش
670 000 € 2233 €/m²
  • کد شی 65955
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 8

اشتراک خبرنامه