500 000 €
3497 €/m²
Property 56923 photo 1
Property 56923 photo 2
Property 56923 photo 3
Property 56923 photo 4
Property 56923 photo 5
Property 56923 photo 6
Property 56923 photo 7
Property 56923 photo 8
Property 56923 photo 9
Property 56923 photo 10
Property 56923 photo 11
Property 56923 photo 12
  • کد شی 56923
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 143 m²
  • مساحت زمین 240 m²
  • منطقه کرت
  • Location (واموس) | استان چانیا (کرت)
  • تعداد اتاق ها 6

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2002
  • تعداد اتاق ها: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 0,5 km
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 143 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, حمام, دوش. طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, چمن, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

انحصاری فروش
579 000 € 4991 €/m²
  • کد شی 57728
  • مربع متر 116 m²
  • Rooms 3
Recommended فروش
475 000 € 5107 €/m²
  • کد شی 61594
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 3
Recommended فروش
425 000 € 4619 €/m²
  • کد شی 61595
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
Recommended فروش
425 000 € 4619 €/m²
  • کد شی 61596
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
Recommended فروش
414 000 € 3696 €/m²
  • کد شی 61601
  • مربع متر 112 m²
  • Rooms 4
Recommended فروش
585 000 € 3588 €/m²
  • کد شی 61602
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 5
Recommended فروش
499 000 € 3615 €/m²
  • کد شی 61603
  • مربع متر 138 m²
  • Rooms 5
فروش
540 000 € 4909 €/m²
  • کد شی 61671
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
736 000 € 5183 €/m²
  • کد شی 62220
  • مربع متر 142 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
736 000 € 5183 €/m²
  • کد شی 62221
  • مربع متر 142 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m

اشتراک خبرنامه