150 000 €
197 €/m²
Property 56977 photo 1
Property 56977 photo 2
Property 56977 photo 3
Property 56977 photo 4
Property 56977 photo 5

Details

  • Floor area ratio: 0,6
  • فاصله از دریا: 500 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 8 km

توضیحات

برای فروش زمین 758 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 450 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
210 000 € 161 €/m²
  • کد شی 42952
  • مربع متر 1300 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • کد شی 41471
  • مربع متر 1750 m²
  • فاصله تا دریا 8500 m
فروش
145 000 € 103 €/m²
  • کد شی 56611
  • مربع متر 1400 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
160 000 € 38 €/m²
  • کد شی 41186
  • مربع متر 4166 m²
  • فاصله تا دریا 1800 m
فروش
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • کد شی 39770
  • مربع متر 3455 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
انحصاری فروش
150 000 € 60 €/m²
  • کد شی 63957
  • مربع متر 2500 m²
  • فاصله تا دریا 20000 m
فروش
189 000 € 414 €/m²
  • کد شی 65882
  • مربع متر 456 m²
  • فاصله تا دریا 2300 m
فروش
160 000 € 94 €/m²
  • کد شی 62322
  • مربع متر 1700 m²
  • فاصله تا دریا 70 m
Recommended فروش
179 000 € 60 €/m²
  • کد شی 63493
  • مربع متر 2950 m²
  • فاصله تا دریا 3300 m
فروش
180 000 € 85 €/m²
  • کد شی 47000
  • مربع متر 2100 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m

اشتراک خبرنامه