2 500 000 €
7886 €/m²
Property 57072 photo 1
Property 57072 photo 2

Details

  • سال ساخت: 2023
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 14000 m
  • فاصله از فرودگاه: 23 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره
  • Luxury home
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 317 متر مربع در آتن. خانه واقع در 3 طبقه. طبقه 1 شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , توالت. طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, 2 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 3 شامل یک اتاق خوابه, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به جنگل.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه