1 200 000 €
13636 €/m²
Property 57087 photo 1
Property 57087 photo 2
Property 57087 photo 3
Property 57087 photo 4
Property 57087 photo 5
Property 57087 photo 6
Property 57087 photo 7
Property 57087 photo 8
Property 57087 photo 9
Property 57087 photo 10
Property 57087 photo 11
Property 57087 photo 12
Property 57087 photo 13
Property 57087 photo 14

Details

  • سال ساخت: 2013
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 88 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به جنگل.{همچنین کولر, سایبان, آسانسور, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه