1 000 000 €
7937 €/m²
Property 64113 photo 1
Property 64113 photo 2
Property 64113 photo 3
Property 64113 photo 4
Property 64113 photo 5
Property 64113 photo 6
Property 64113 photo 7
Property 64113 photo 8
Property 64113 photo 9
Property 64113 photo 10
Property 64113 photo 11
Property 64113 photo 12
Property 64113 photo 13

Details

  • طبقه: اطاقک بالای بام
  • سال ساخت: 2000
  • سال نوسازی: 2024
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 125 m
  • فاصله از فرودگاه: 40 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 126 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 10 طبقه و شامل طبقه 10 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , 2 دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه