فروش - ملک تجاری 800 m² در حومه تسالونیکی

یونان تسالونیکی تسالونیکی - حومه میکرا
470 000 €
588 €/m²
Property 57107 photo 1
Property 57107 photo 2
Property 57107 photo 3
Property 57107 photo 4
Property 57107 photo 5
Property 57107 photo 6
Property 57107 photo 7
Property 57107 photo 8
Property 57107 photo 9
Property 57107 photo 10
Property 57107 photo 11
Property 57107 photo 12
Property 57107 photo 13
Property 57107 photo 14
Property 57107 photo 15

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1995
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 6000 m
  • فاصله از فرودگاه: 7 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room
  • در نیاز به روز شده

توضیحات

برای فروش مساحت ملک تجاری 800 متر مربع در حومه تسالونیکی. ملک تجاری در 2 طبقه ملک تجاری دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

حومه تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
590 000 € 1255 €/m²
  • کد شی 8011
  • مربع متر 470 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
فروش
380 000 € 350 000 € 194 €/m²
  • کد شی 8502
  • مربع متر 1800 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
460 000 € 380 000 € 1958 €/m²
  • کد شی 13094
  • مربع متر 194 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
600 000 € 413 €/m²
  • کد شی 14186
  • مربع متر 1450 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
450 000 € 401 €/m²
  • کد شی 32021
  • مربع متر 1120 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
670 000 € 744 €/m²
  • کد شی 39865
  • مربع متر 900 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
600 000 € 750 €/m²
  • کد شی 40566
  • مربع متر 800 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m

اشتراک خبرنامه