درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - ساختمان 665 m² در آتن
یونان
آتیکا
آتن - غرب
Aigaleo
1 250 000 €
1880 €/m²
کد شی
57343
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
ساختمان
مربع متر
665 m²
منطقه
آتن
Location
(Aigaleo) | آتن - غرب (آتیکا)
Details
سال ساخت:
2008
فاصله از دریا:
6000 m
فاصله از فرودگاه:
39 km
توضیحات
برای فروش مساحت ساختمان 665 متر مربع در آتن. ساختمان در 0 طبقه ساختمان دارای طراحی داخلی
آتن
Location
حقایق مشابه
فروش
1 400 000 €
1037 €/m²
ساختمان 1350 m² آتن
آتن
کد شی
3326
مربع متر
1350 m²
فاصله تا دریا
6000 m
فروش
1 650 000 €
1645 €/m²
ساختمان 1003 m² آتن
آتن
کد شی
11497
مربع متر
1003 m²
فاصله تا دریا
220 m
فروش
1 380 000 €
2029 €/m²
ساختمان 680 m² آتن
آتن
کد شی
44026
مربع متر
680 m²
فاصله تا دریا
4300 m
فروش
1 300 000 €
3051 €/m²
ساختمان 426 m² آتن
آتن
کد شی
19115
مربع متر
426 m²
فاصله تا دریا
8000 m
فروش
1 400 000 €
4666 €/m²
ساختمان 300 m² آتن
آتن
کد شی
23142
مربع متر
300 m²
فاصله تا دریا
6000 m
فروش
1 400 000 €
3763 €/m²
ساختمان 372 m² آتن
آتن
کد شی
33630
مربع متر
372 m²
فاصله تا دریا
150 m
فروش
1 740 000 €
1895 €/m²
ساختمان 918 m² آتن
آتن
کد شی
36000
مربع متر
918 m²
فاصله تا دریا
9000 m
فروش
1 150 000 €
1 060 000 €
4000 €/m²
ساختمان 265 m² آتن
آتن
کد شی
60937
مربع متر
265 m²
Rooms
5
فروش
1 740 000 €
3163 €/m²
ساختمان 550 m² آتن
آتن
کد شی
37389
مربع متر
550 m²
فاصله تا دریا
12000 m
فروش
1 600 000 €
1333 €/m²
ساختمان 1200 m² آتن
آتن
کد شی
23067
مربع متر
1200 m²
فاصله تا دریا
3500 m
Alexios Argiroiliopoulos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the