فروش - ساختمان 372 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Voula
1 400 000 €
3763 €/m²
Property 33630 photo 1
Property 33630 photo 2
  • کد شی 33630
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ساختمان
  • مربع متر 372 m²
  • مساحت زمین 1370 m²
  • منطقه آتن
  • Location (Voula) | آتن - جنوب (آتیکا)

Details

  • فاصله از دریا: 150 m
  • فاصله از فرودگاه: 16 km

توضیحات

برای فروش مساحت ساختمان 372 متر مربع در آتن. ساختمان در 0 طبقه ساختمان دارای طرح دو نما {همچنین مبلمان.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
1 200 000 € 2142 €/m²
  • کد شی 24415
  • مربع متر 560 m²
  • فاصله تا دریا 1600 m
فروش
1 250 000 € 1879 €/m²
  • کد شی 57343
  • مربع متر 665 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 42668
  • مربع متر 450 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 30788
  • مربع متر 913 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
2 000 000 € 3636 €/m²
  • کد شی 35593
  • مربع متر 550 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
1 300 000 € 1 100 000 € 2391 €/m²
  • کد شی 9323
  • مربع متر 460 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
1 200 000 € 2608 €/m²
  • کد شی 42118
  • مربع متر 460 m²
  • فاصله تا دریا 15400 m
فروش
1 350 000 € 2076 €/m²
  • کد شی 14131
  • مربع متر 650 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه