فروخته

فروش - تجارت 400 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز
بنا به درخواست
Property 574 photo 1
Property 574 photo 2
Property 574 photo 3
Property 574 photo 4
  • کد شی 574
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک تجارت
  • مربع متر 400 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتن - مرکز (آتیکا)

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

توضیحات

برای فروش مساحت تجارت 400 متر مربع در آتن. تجارت در 0 طبقه تجارت دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
3 000 000 € 3797 €/m²
  • کد شی 31402
  • مربع متر 790 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
اجاره
از 650 € /هر ماه 4 €/m²
  • کد شی 33300
  • مربع متر 145 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
1 000 000 € 2762 €/m²
  • کد شی 33327
  • مربع متر 362 m²
  • فاصله تا دریا 8500 m
اجاره
از 700 € /هر ماه 4 €/m²
  • کد شی 35155
  • مربع متر 162 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
127 000 € 1000 €/m²
  • کد شی 35181
  • مربع متر 127 m²
  • فاصله تا دریا 9500 m
فروش
97 000 € 4217 €/m²
  • کد شی 35485
  • مربع متر 23 m²
  • فاصله تا دریا 7400 m
اجاره
از 10 000 € 16 €/m²
  • کد شی 35793
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
930 000 € 3049 €/m²
  • کد شی 39106
  • مربع متر 305 m²
  • فاصله تا دریا 16000 m
فروش
490 000 € 1794 €/m²
  • کد شی 40542
  • مربع متر 273 m²
  • فاصله تا دریا 230 m
فروش
300 000 € 714 €/m²
  • کد شی 40841
  • مربع متر 420 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m

اشتراک خبرنامه