190 000 €
2714 €/m²
Property 57534 photo 1
Property 57534 photo 2
Property 57534 photo 3
Property 57534 photo 4
Property 57534 photo 5

Details

  • سال ساخت: 1962
  • تعداد اتاق ها: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 9000 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 70 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
163 000 € 3622 €/m²
  • کد شی 64885
  • مربع متر 45 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 8125 €/m²
  • کد شی 64932
  • مربع متر 32 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 2363 €/m²
  • کد شی 64961
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4
فروش
270 000 € 2700 €/m²
  • کد شی 65007
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 4307 €/m²
  • کد شی 65009
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 65010
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 65031
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 4
فروش
220 000 € 3283 €/m²
  • کد شی 65034
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
275 000 € 3437 €/m²
  • کد شی 65069
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
170 000 € 3400 €/m²
  • کد شی 65091
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه