فروخته
270 000 €
3000 €/m²
Property 5759 photo 1
Property 5759 photo 2
Property 5759 photo 3
Property 5759 photo 4
Property 5759 photo 5
Property 5759 photo 6
Property 5759 photo 7

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 20 m

خدمات

  • شومینه

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 90 متر مربع در آتیکا. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر. ساختمان بدون آسانسور.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

فروش
285 000 € 1583 €/m²
  • کد شی 10489
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 5
فروش
300 000 € 2400 €/m²
  • کد شی 11499
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
257 000 € 1917 €/m²
  • کد شی 13560
  • مربع متر 134 m²
  • Rooms 4
فروش
270 000 € 4736 €/m²
  • کد شی 22986
  • مربع متر 57 m²
  • Rooms 2
فروش
295 000 € 4214 €/m²
  • کد شی 36572
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
255 000 € 3072 €/m²
  • کد شی 43948
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
290 000 € 2636 €/m²
  • کد شی 43949
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4
فروش
315 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 56980
  • مربع متر 63 m²
  • Rooms 3
فروش
265 000 € 2880 €/m²
  • کد شی 57498
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 4
فروش
255 000 € 3187 €/m²
  • کد شی 59207
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه