395 000 €
3292 €/m²
Property 57670 photo 1
Property 57670 photo 2
Property 57670 photo 3
Property 57670 photo 4
Property 57670 photo 5
Property 57670 photo 6
Property 57670 photo 7
Property 57670 photo 8
Property 57670 photo 9
Property 57670 photo 10
Property 57670 photo 11
Property 57670 photo 12
Property 57670 photo 13
Property 57670 photo 14

Details

  • طبقه: طبقه 1
  • سال ساخت: 1974
  • سال نوسازی: 2023
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 600 m
  • فاصله از فرودگاه: 40 km

خدمات

  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 120 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, باربیکیو سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
420 000 € 3962 €/m²
  • کد شی 64689
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 4
فروش
435 000 € 5723 €/m²
  • کد شی 64893
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
426 000 € 3276 €/m²
  • کد شی 65119
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 4
فروش
431 000 € 5192 €/m²
  • کد شی 65223
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
452 000 € 5445 €/m²
  • کد شی 65224
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
495 000 € 5963 €/m²
  • کد شی 65225
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
510 000 € 3187 €/m²
  • کد شی 65254
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
435 000 € 4531 €/m²
  • کد شی 65321
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
530 000 € 4491 €/m²
  • کد شی 65334
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
553 000 € 6583 €/m²
  • کد شی 65337
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه