فروش - اپارتمان 97 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - غرب ایلیون
270 000 €
2784 €/m²
Property 57681 photo 1
Property 57681 photo 2
Property 57681 photo 3
Property 57681 photo 4
Property 57681 photo 5
Property 57681 photo 6
Property 57681 photo 7

Details

  • طبقه: طبقه 4
  • سال ساخت: 2007
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 7700 m
  • فاصله از فرودگاه: 39 km

خدمات

  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 97 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , 2 حمام. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, گاراژ, سیستم گرمایشی. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
270 000 € 9310 €/m²
  • کد شی 65350
  • مربع متر 29 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 9642 €/m²
  • کد شی 65351
  • مربع متر 28 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 6585 €/m²
  • کد شی 65352
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 6923 €/m²
  • کد شی 65354
  • مربع متر 39 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 9310 €/m²
  • کد شی 65355
  • مربع متر 29 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 10000 €/m²
  • کد شی 65356
  • مربع متر 27 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 7297 €/m²
  • کد شی 65357
  • مربع متر 37 m²
  • Rooms 2
فروش
290 000 € 6170 €/m²
  • کد شی 65358
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 7714 €/m²
  • کد شی 65359
  • مربع متر 35 m²
  • Rooms 2
فروش
225 000 € 2884 €/m²
  • کد شی 65364
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه