690 000 €
667 €/m²
Property 57750 photo 1
Property 57750 photo 2
Property 57750 photo 3
Property 57750 photo 4
Property 57750 photo 5
Property 57750 photo 6

Details

  • Floor area ratio: 0,5
  • فاصله از دریا: 60 m
  • فاصله از فرودگاه: 16 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 1033 متر مربع در حومه تسالونیکی.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: ساختمان. امکان ساخت وجود دارد 516 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.

حومه تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
850 000 € 31 €/m²
  • کد شی 37392
  • مربع متر 27000 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
1 000 000 € 210 000 € 11 €/m²
  • کد شی 42406
  • مربع متر 18250 m²
  • فاصله تا دریا 30000 m
فروش
650 000 € 108 €/m²
  • کد شی 44068
  • مربع متر 6000 m²
  • فاصله تا دریا 17000 m
فروش
1 000 000 € 295 €/m²
  • کد شی 46699
  • مربع متر 3380 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
850 000 € 170 €/m²
  • کد شی 49326
  • مربع متر 5000 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
1 000 000 € 1088 €/m²
  • کد شی 51614
  • مربع متر 919 m²
  • فاصله تا دریا 20 m
فروش
850 000 € 1411 €/m²
  • کد شی 56773
  • مربع متر 602 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
610 000 € 201 €/m²
  • کد شی 57090
  • مربع متر 3025 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
690 000 € 667 €/m²
  • کد شی 57750
  • مربع متر 1033 m²
  • فاصله تا دریا 60 m
فروش
650 000 € 72 €/m²
  • کد شی 58074
  • مربع متر 9000 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m

اشتراک خبرنامه