فروخته
بنا به درخواست
Property 578 photo 1
Property 578 photo 2
Property 578 photo 3
Property 578 photo 4
Property 578 photo 5
Property 578 photo 6
Property 578 photo 7
Property 578 photo 8
Property 578 photo 9
Property 578 photo 10
Property 578 photo 11
Property 578 photo 12

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2011
  • فاصله از دریا: 10 m
  • فاصله از فرودگاه: 120 km

خدمات

  • پارکینگ
  • رو به دریا
  • استخر
  • شومینه

توضیحات

برای اجاره ویلا 0 طبقه با متراژ 450 متر مربع در لوترکی. ویلا دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, شومینه, استخر, پارکینگ اختصاصی.

لوترکی

Location

حقایق مشابه

فروش
750 000 € 1984 €/m²
  • کد شی 6162
  • مربع متر 378 m²
  • Rooms 2
فروش
3 500 000 € 3 000 000 € 6000 €/m²
  • کد شی 6952
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
1 380 000 € 3631 €/m²
  • کد شی 7235
  • مربع متر 380 m²
  • Rooms 8
اجاره
بنا به درخواست
  • کد شی 7323
  • مربع متر 394 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
اجاره
بنا به درخواست
  • کد شی 7680
  • مربع متر 470 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
950 000 € 890 000 € 2405 €/m²
  • کد شی 12982
  • مربع متر 370 m²
  • Rooms 6
فروش
1 060 000 € 2082 €/m²
  • کد شی 13648
  • مربع متر 509 m²
  • Rooms 11
اجاره
بنا به درخواست
  • کد شی 14601
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
1 200 000 € 2400 €/m²
  • کد شی 26944
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 10
فروش
1 500 000 € 3000 €/m²
  • کد شی 39166
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه