فروش - اپارتمان 68 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Palaio Faliro
339 000 €
4985 €/m²
Property 57978 photo 1
Property 57978 photo 2
Property 57978 photo 3
Property 57978 photo 4
Property 57978 photo 5
Property 57978 photo 6
Property 57978 photo 7
Property 57978 photo 8
Property 57978 photo 9
Property 57978 photo 10
Property 57978 photo 11
Property 57978 photo 12

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 68 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
340 000 € 3505 €/m²
  • کد شی 55906
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 4
فروش
330 000 € 3437 €/m²
  • کد شی 55907
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 4
فروش
395 000 € 3726 €/m²
  • کد شی 55908
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 4
فروش
380 000 € 3725 €/m²
  • کد شی 55909
  • مربع متر 102 m²
  • Rooms 4
فروش
465 000 € 4386 €/m²
  • کد شی 55910
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 4
فروش
430 000 € 4300 €/m²
  • کد شی 55911
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
420 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 55977
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
480 000 € 3840 €/m²
  • کد شی 55998
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 4266 €/m²
  • کد شی 56074
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه