132 000 €
1039 €/m²
Property 59197 photo 1
Property 59197 photo 2
Property 59197 photo 3
Property 59197 photo 4
Property 59197 photo 5

Details

  • تعداد طبقات: 5
  • سال ساخت: 1992
  • تعداد اتاق ها: 1
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

خدمات

  • Auctioned real estate

توضیحات

برای فروش مساحت ملک تجاری 127 متر مربع در تسالونیکی. ملک تجاری در 0 طبقه ملک تجاری دارای طراحی داخلی

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
195 000 € 130 000 € 1566 €/m²
  • کد شی 8846
  • مربع متر 83 m²
  • فاصله تا دریا 6900 m
فروش
160 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 20029
  • مربع متر 48 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
سرمایه گذاری فروش
165 000 € 1650 €/m²
  • کد شی 35190
  • مربع متر 100 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
سرمایه گذاری فروش
170 000 € 2537 €/m²
  • کد شی 43700
  • مربع متر 67 m²
  • فاصله تا دریا 450 m
فروش
120 000 € 1200 €/m²
  • کد شی 45649
  • مربع متر 100 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
160 000 € 695 €/m²
  • کد شی 56713
  • مربع متر 230 m²
  • فاصله تا دریا 1700 m
فروش
180 000 € 2250 €/m²
  • کد شی 57337
  • مربع متر 80 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
145 000 € 906 €/m²
  • کد شی 57339
  • مربع متر 160 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
170 000 € 1478 €/m²
  • کد شی 60555
  • مربع متر 115 m²
  • فاصله تا دریا 200 m

اشتراک خبرنامه