185 000 €
2534 €/m²
Property 59325 photo 1
Property 59325 photo 2
Property 59325 photo 3
Property 59325 photo 4
Property 59325 photo 5
Property 59325 photo 6
Property 59325 photo 7
Property 59325 photo 8
Property 59325 photo 9
Property 59325 photo 10
Property 59325 photo 11
Property 59325 photo 12
Property 59325 photo 13

Details

  • طبقه: طبقه 1
  • سال ساخت: 1978
  • سال نوسازی: 2024
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1200 m
  • فاصله از فرودگاه: 47 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 73 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
273 000 € 2149 €/m²
  • کد شی 12810
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 6
فروش
275 000 € 5092 €/m²
  • کد شی 51849
  • مربع متر 54 m²
  • Rooms 2
فروش
275 000 € 3089 €/m²
  • کد شی 52946
  • مربع متر 89 m²
  • Rooms 4
فروش
275 000 € 2806 €/m²
  • کد شی 54733
  • مربع متر 98 m²
  • Rooms 4
فروش
275 000 € 5851 €/m²
  • کد شی 60158
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 5200 €/m²
  • کد شی 65944
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 5909 €/m²
  • کد شی 66010
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 3
فروش
265 000 € 6022 €/m²
  • کد شی 66012
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 3939 €/m²
  • کد شی 66015
  • مربع متر 66 m²
  • Rooms 3
فروش
215 000 € 2621 €/m²
  • کد شی 66032
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه