فروش - اپارتمان 78 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز کیپسلی
200 000 €
2564 €/m²
Property 66046 photo 1
Property 66046 photo 2
Property 66046 photo 3
Property 66046 photo 4
Property 66046 photo 5
Property 66046 photo 6
Property 66046 photo 7
Property 66046 photo 8
Property 66046 photo 9
Property 66046 photo 10
Property 66046 photo 11
Property 66046 photo 12
Property 66046 photo 13
Property 66046 photo 14
Property 66046 photo 15
Property 66046 photo 16
Property 66046 photo 17
Property 66046 photo 18
Property 66046 photo 19
Property 66046 photo 20
Property 66046 photo 21
Property 66046 photo 22
Property 66046 photo 23
Property 66046 photo 24
Property 66046 photo 25
Property 66046 photo 26

Details

  • سال ساخت: 1970
  • سال نوسازی: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 13000 m
  • فاصله از فرودگاه: 24 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 78 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
180 000 € 3272 €/m²
  • کد شی 58219
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
185 000 € 2534 €/m²
  • کد شی 59325
  • مربع متر 73 m²
  • Rooms 3
فروش
180 000 € 2337 €/m²
  • کد شی 60136
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
185 000 € 2434 €/m²
  • کد شی 60318
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
195 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 60644
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
180 000 € 4390 €/m²
  • کد شی 65309
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2
فروش
185 000 € 4512 €/m²
  • کد شی 65311
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2
فروش
185 000 € 3627 €/m²
  • کد شی 65408
  • مربع متر 51 m²
  • Rooms 2
فروش
190 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 65592
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 2
فروش
180 000 € 2022 €/m²
  • کد شی 66044
  • مربع متر 89 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه