1 400 000 €
7000 €/m²
Property 59363 photo 1
Property 59363 photo 2
Property 59363 photo 3
Property 59363 photo 4
Property 59363 photo 5
Property 59363 photo 6
Property 59363 photo 7
Property 59363 photo 8
Property 59363 photo 9
Property 59363 photo 10
Property 59363 photo 11
Property 59363 photo 12
Property 59363 photo 13
Property 59363 photo 14
Property 59363 photo 15
Property 59363 photo 16
Property 59363 photo 17
Property 59363 photo 18
Property 59363 photo 19
Property 59363 photo 20
Property 59363 photo 21
Property 59363 photo 22
Property 59363 photo 23
Property 59363 photo 24
Property 59363 photo 25
Property 59363 photo 26
Property 59363 photo 27
Property 59363 photo 28
Property 59363 photo 29
Property 59363 photo 30
Property 59363 photo 31

Details

  • سال ساخت: 1989
  • سال نوسازی: 2024
  • تعداد اتاق ها: 7
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 10 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 8 km
  • فاصله از فرودگاه: 7 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • Storage room
  • Holiday home
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 200 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 1 شامل 4 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , آشپزخانه , 3 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
1 500 000 € 3571 €/m²
  • کد شی 6492
  • مربع متر 420 m²
  • فاصله تا دریا 4300 m
فروش
1 600 000 € 5405 €/m²
  • کد شی 21069
  • مربع متر 296 m²
  • Rooms 6
فروش
1 600 000 € 5280 €/m²
  • کد شی 21070
  • مربع متر 303 m²
  • Rooms 6
فروش
1 900 000 € 7600 €/m²
  • کد شی 23038
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 6
فروش
1 700 000 € 6296 €/m²
  • کد شی 24586
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 5
فروش
1 650 000 € 4125 €/m²
  • کد شی 46664
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
2 050 000 € 13486 €/m²
  • کد شی 51632
  • مربع متر 152 m²
  • Rooms 4
فروش
1 700 000 € 3953 €/m²
  • کد شی 55850
  • مربع متر 430 m²
  • Rooms 8
فروش
1 400 000 € 7000 €/m²
  • کد شی 59363
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 7

اشتراک خبرنامه