1 500 000 €
3571 €/m²
Property 6492 photo 1
Property 6492 photo 2
Property 6492 photo 3
Property 6492 photo 4
Property 6492 photo 5
Property 6492 photo 6
Property 6492 photo 7
Property 6492 photo 8
Property 6492 photo 9
Property 6492 photo 10
Property 6492 photo 11
Property 6492 photo 12
Property 6492 photo 13
Property 6492 photo 14

Details

  • سال ساخت: 2006
  • فاصله از دریا: 4300 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1,7 km
  • فاصله از فرودگاه: 4 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 420 متر مربع در کورفو. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به جنگل.{همچنین مبلمان, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, سیستم گرمایشی, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
1 900 000 € 7600 €/m²
  • کد شی 23038
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 6
فروش
1 700 000 € 6296 €/m²
  • کد شی 24586
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 5
فروش
1 400 000 € 5833 €/m²
  • کد شی 32485
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 4
فروش
1 400 000 € 5833 €/m²
  • کد شی 32486
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 4
فروش
1 300 000 € 3823 €/m²
  • کد شی 33588
  • مربع متر 340 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
1 400 000 € 4827 €/m²
  • کد شی 33598
  • مربع متر 290 m²
  • Rooms 4
فروش
1 650 000 € 4125 €/m²
  • کد شی 46664
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
2 050 000 € 13486 €/m²
  • کد شی 51632
  • مربع متر 152 m²
  • Rooms 4
فروش
1 700 000 € 3953 €/m²
  • کد شی 55850
  • مربع متر 430 m²
  • Rooms 8

اشتراک خبرنامه