فروش - اپارتمان 65 m² در آتن

یونان آتیکا پیرئوس مرکز - بندر
260 000 €
4000 €/m²
Property 59419 photo 1
Property 59419 photo 2
Property 59419 photo 3
Property 59419 photo 4
Property 59419 photo 5
Property 59419 photo 6
Property 59419 photo 7
Property 59419 photo 8
Property 59419 photo 9
Property 59419 photo 10
Property 59419 photo 11
Property 59419 photo 12
Property 59419 photo 13
Property 59419 photo 14
Property 59419 photo 15

Details

  • سال ساخت: 1975
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 800 m
  • فاصله از فرودگاه: 45 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 65 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
220 000 € 2268 €/m²
  • کد شی 50492
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 4
فروش
220 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 57476
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
215 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 57843
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 2
فروش
220 000 € 2716 €/m²
  • کد شی 60192
  • مربع متر 81 m²
  • Rooms 3
فروش
220 000 € 2444 €/m²
  • کد شی 60552
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 4
فروش
220 000 € 2933 €/m²
  • کد شی 60916
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
220 000 € 3283 €/m²
  • کد شی 65034
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
220 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 65243
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 1
فروش
220 000 € 1560 €/m²
  • کد شی 65593
  • مربع متر 141 m²
  • Rooms 4
فروش
215 000 € 2621 €/m²
  • کد شی 66032
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه